Завантаження ...
banner

Стежте за цим, щоб бути максимально привабливою

Стежте за цим, щоб бути максимально привабливою фото

Кожна жінка хоче бути і залишатися привабливою, незалежно від віку. Просто жінки так влаштовані — їм приємно бачити захоплені погляди, приємно отримувати компліменти, - пише womanlife.kyiv.ua.

Багато пані з віком починають приділяти багато уваги обличчю — ходять до косметолога, омолоджуються, мажуться кремом, роблять маски, фарбуються косметикою. Але при цьому про деякі інші речі забувають. Але ж враження про них у людей складається не лише по їхньому обличчю, а по багатьом іншим деталям. І є речі, стежити за якими навіть важливіше, ніж за обличчям. Хоча, звичайно, про нього теж ніколи не треба забувати.

Поговоримо про них.

Зуби

Чомусь у нас заведено економити на стоматологах. Жінки можуть купити дорогу «ганчірку», накачати губи, а при цьому з зубами в них буде біда. Від здоров’я зубів залежить не лише краса посмішки, а й молодість обличчя.

І марно щось там вколювати в щоки, якщо у вас немає зубів або вони хворі. Старіння обличчя в такому разі відбуватиметься швидше.

Ми вже не кажемо про те, як може зіпсувати враження гнилий передній зуб або його відсутність у видимому місці.

Запах

Ми сприймаємо людей не лише на зір і слух, але і на нюховому рівні. Якщо у жінки проблеми з гігієною, вона не користується антиперспірантами або у неї неякісні парфуми, то навіть з найкрасивішим і доглянутим обличчям вона може відштовхнути людину.

Стежити за чистотою тіла і вміти вибирати собі гідні аромати важливіше, ніж фанатично доглядати за обличчям.

Гардероб

Що толку, якщо у вас доглянуте обличчя, не видно зморшок, але ви не вмієте одягатися? Гардероб жінки повинен вимірюватися не кількістю речей, а їх якістю.

Найкрасивіше обличчя може зіпсувати несмачний або вульгарний одяг. І навпаки, дама, одягнена витончено і зі смаком додасть відразу багато бонусів до своєї зовнішності.

Манери

Кожному в житті траплялися ситуації, коли красива, добре одягнена, доглянута жінка поводилася абсолютно неналежно — лаялася, ображала людей, показувала своє хамство і зарозумілість, принижувала інших. Або просто не мала почуття такту.

З такими манерами навіть найпрекрасніше обличчя перетворюється в потворну гримасу. Тому стежити за своєю поведінкою важливіше, ніж за зовнішністю.

Внутрішній стан

Кажуть, що фанатично стежать за обличчям дами, всередині у яких не все гладко. В них або низька самооцінка, або вони просто нещасні з інших причин.

І давно помічено, що ніщо так не прикрашає жінку, як радість і щастя в її очах. Ніякі процедури по омолодженню не допоможуть, якщо всередині порожньо або похмуро.

Ми всі так влаштовані, що не лише бачимо людину, але і відчуваємо її. Адже кожен відчував таке, що начебто зовні людина красива, одягнена добре, а щось від неї відштовхує, щось викликає антипатію. Це і є його енергетика, яку не видно, але вона добре відчувається.

Стежити найважливіше за станом своєї душі. Якщо жінка вміє бути щасливою, то вона буде приваблива для оточуючих навіть без косметики і в простому одязі.

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: