Завантаження ...
banner

Ніжинці зібрались на попереджувальну акцію

Прикра ситуація трапилась у Ніжині з автобусними маршрутами № 11, № 12 та № 13. У зв’язку з закінченням тимчасового договору по перевезенню пасажирів, який був укладений з перевізниками, міська влада запропонувала укласти тимчасовий договір на перевезення пасажирів громадським транспортом терміном на 14 календарних днів

Попереджувальна акція

Прикра ситуація трапилась у Ніжині з автобусними маршрутами № 11, №12 та №13.

У зв’язку з закінченням тимчасового договору по перевезенню пасажирів, який був укладений з перевізниками, а саме з приватним підприємством «Омнібус – Н» і ТОВ «Пассервіс», міська влада запропонувала укласти тимчасовий договір на перевезення пасажирів громадським транспортом терміном на 14 календарних днів.

Заступник міського голови Григорій Олійник проінформував, що сьогодні планується зустріч  з керівництвом Чернігівської обласної державної адміністрації щодо даної ситуації та керівниками Чернігівського національного технологічного університету, який здійснює обрахунок пасажиропотоку та визначення тарифу на перевезення в громадському транспорті. У свою чергу міський голова Анатолій Лінник зауважив, що вживаються всі необхідні заходи, щоб прискорити процес обрахунку пасажиропотоку та затвердження нових тарифів.

Але жителі віддалених  мікрорайонів Мигалівка та Круча вже не можуть терпіти хиткої ситуації, тож 27 серпня, о 13:00 зібрались на площі Франка.

Про це повідомляє Нежатин

Попереджувальна акція

Їхньою ціллю було провести попереджувальну акцію з вимогами: відновити транспортне сполучення маршрутів №11, №12 та №13, навести лад в усьому транспортному сполученні, адже нині автобуси їздять не за розкладом, та до 1 вересня нанести пішохідну розмітку біля всіх навчальних закладів міста.

«Ми прийшли нагадати владі, про те, що вона відповідає за все комунальне господарство та за ситуацію у Ніжині в цілому. Якщо влада нас не почує, і ми не матимемо комфортного життя в місті, то, мабуть, їй пора «на вихід». Люди на цю акцію саме прийшли, а не приїхали, адже автобусів нема. Ми даємо міській владі тиждень на вирішення цього проблемного питання. Якщо ж ні, будемо проводити масову акцію протесту», – розповідає  громадська активістка Лариса Жукова.

Зазначимо, що активісти збирались перекривати дороги міста, але не зробили цього, адже вирішили, що будуть створювати водіям та містянам незручності.

Попереджувальна акція
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: