Завантаження ...
banner

На Чернігівщині викрили фіктивну компанію, яка здійснювала експорт лісу закордон

Співробітники податкової міліції головного управління Державної фіксальної служби у Чернігівській області спільно із працівниками обласної прокуратури викрили фіктивну компанію, через яку здійснювався експорт лісоматеріалів

компанія, експорт, ліс

Співробітники податкової міліції головного управління Державної фіксальної служби у Чернігівській області спільно із працівниками обласної прокуратури викрили фіктивну компанію, через яку здійснювався експорт лісоматеріалів.

Було встановлено, що у 2018 році група осіб, використовуючи реквізити суб’єкта господарювання з ознаками фіктивності, здійснювали митне оформлення експорту лісоматеріалів до Туреччини та Пакистану в зоні діяльності Київської та Чернігівської митниць ДФС.

Упродовж 2018 року загальна кількість лісоматеріалів, експортованих за вищевказаною схемою,  склала  понад 2,5 тис. кубічних метрів вартістю близько 10 млн. грн.

У ході досудового розслідування кримінального провадження встановлено, що в період з 11 вересня 2018 по 14 вересня 2018 в зоні діяльності Київської митниці ДФС від імені підприємства, що має ознаки фіктивності, оформлено 4 митні декларації  на експорт лісоматеріалів загальним обсягом 160 куб.м.

Вивезення лісоматеріалів за межі митної території України заплановано в зоні діяльності Одеської митниці ДФС, а контейнери перебували на території Одеського морського порту.

З метою упередження незаконної діяльності з вивезення лісу, на підставі ухвали суду слідчим за участі працівників оперативного управління ГУ ДФС у Чернігівській області проведено обшук контейнерів з лісоматеріалами, за результатами якого виявлено та вилучено 160 м. куб. лісоматеріалів орієнтованою вартістю 1 120 тис грн. 

На даний час досудове розслідування триває, встановлюються всі обставини вчиненого кримінального правопорушення.

Прес-служба прокуратури Чернігівської області

компанія, експорт, ліс

компанія, експорт, ліс


за матеріалами Високий Вал

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: