Завантаження ...
banner

На Ічнянщині без газу залишились більше 5 тисяч домогосподарств

Через надзвичайну ситуацію на військовому складі в Ічнянському районі без газу залишаються понад 5,5 тисячі споживачів

газ, Ічнянщина, ПАТ «Чернігівгаз»

Через надзвичайну ситуацію на військовому складі в Ічнянському районі без газу залишаються понад 5,5 тисячі споживачів.

Про це Високому Валу повідомили в прес-службі ПАТ «Чернігівгаз».

За попередніми даними, через вібрацію, спричинену потужними вибухами, сьогодні вночі на головному газорозподільчому пункті (ГРС) Ічня спрацював запірний клапан, внаслідок чого в автоматичному режимі призупинилося газопостачання у місті Ічні та селі Гмирянці.

Після цього у ПАТ «Чернігівгаз» було прийнято рішення про повну зупинку населених пунктів від ГРС «Ічня» і часткову зупинку від ГРС «Лосинівка» та ГРС «Мала дівиця», які також потрапляють у небезпечну п’ятнадцяти кілометрову зону.

На теперішній час силами аварійно-диспетчерської служби ПАТ «Чернігівгаз» припинено розподіл газу мешканцям 11 населених пунктів в Ічнянському та Прилуцькому районах: місто Ічня, села Гмирянка, Бурімка, Гужівка, Іржавець, Крупичполе, Максимівка, Рожнівка, Монастирище, Заудайка, Обичів

Внаслідок цього без газу залишається 5515 домогосподарств. 

До зони відключення потрапили 9 ГРП, 28 ШГРП, майже 43 км газопроводів високого тиску, понад 135 км середнього і близько 60 км низького тиску.

Про обстеження газопроводів та відновлення газопостачання до остаточного з’ясування ситуації та повного припинення вибухів мова не йде.

Спочатку ПАТ «Чернігівгаз» перевірить газорозподільну мережу на цілісність та проведе обстеження системи на герметичність, і тільки після цього буде прийняте рішення про відновлення газопостачання населених пунктів. До проведення цих заходів буде задіяно близько 50 чоловік особового складу і необхідна спецтехніка.

Про будь-які зміни чи плановане відновлення газопостачання компанія інформуватиме в оперативному режимі.
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: