Завантаження ...
banner

Поліцейський з Чернігова поїде на світові Ігри Нескорених у Сіднеї

Для полегшення післявоєнної адаптації з 2017 року учасники бойових дій на Донбасі беруть участь в міжнародних змаганнях в параолімпійському стилі – Іграх Нескорених. Цього року світові Ігри прийматиме австралійський

поліцейський, АТО, Ігри Нескорених

Для полегшення післявоєнної адаптації з 2017 року учасники бойових дій на Донбасі беруть участь в міжнародних змаганнях в параолімпійському стилі – Іграх Нескорених.

Цього року світові Ігри прийматиме австралійський Сідней. До складу вітчизняної збірної увійшов і 29-річний поліцейський роти поліції особливого призначення  з Чернігова Олександр Гавриленко.

– Народився та виріс я в Чернігові. Після строкової служби у Високомобільних десантних військах, хотів залишитися в армії, але оскільки в Чернігові не було десантних військових частин, а по інших містах їздити не було бажання, вирішив піти на службу до поліції. 

Зараз я старший сержант роти поліції особливого призначення, – розповідає про себе Олександр. – З 2014 по 2016 роки я був учасником 4-х ротацій в АТО. Пройшов Красний Лиман, Слов’янськ, Миколаївку, Чорнухіне.

На війну вирушив добровольцем. Примусово, як працівників тоді ще міліції, нас ніхто не змушував йти. У 2015 році я отримав осколкове поранення в спину та шию. На щастя, осколки зачепили лише м'які м'язові тканини, а не хребет.

поліцейський, АТО, Ігри Нескорених

– А чи були якісь погані передчуття напередодні поранення?

– Жодних. Все відбулося раптово. Тоді був наступ ворожих військ. Вони почали мінометний обстріл. Я та ще один боєць з нашого підрозділу отримали поранення.

– Відновлення після поранення було важким?

– Лікування зайняло близько місяця. Спочатку перебував у Світлодарській лікарні, потім в Артемівську, Харкові і врешті-решт в Чернігові. Після повернення додому сказав дружині, що пора заводити дитину, – з посмішкою пригадує Олександр. – Я і до цього хотів дітей, але після поранення вирішив прискорити цей процес. Моя дружина Марина та маленька донька Кіра дуже допомагають мені в адаптації після війни. З сім'єю забуваєш про всі проблеми.

– Коли Ви вирішили взяти участь у Іграх Нескорених? Хтось порадив?

– У 2017 році до нашого підрозділу поліції прийшов офіційний лист із запрошенням взяти участь у Національних Іграх Нескорених для бійців, що мали поранення. Тоді, в 2017 році я зайняв третє місце в жимі штанги лежачи, зумів взяти вагу в 165 кілограм, але цього виявилося недостатньо і в склад збірної України, що поїхала на Ігри до Канади, я не потрапив. 

Цього року я перейшов з важкої вагової категорії в середню і виборов золоту нагороду з пауерліфтингу на Національних Іграх Нескорених 2018. Таким чином, потрапив до збірної України, яку представлятиму на світових Іграх Нескорених, в австралійському Сіднеї. Ігри пройдуть 20-27 жовтня.

Сектор комунікації поліції Чернігівської області

поліцейський, АТО, Ігри Нескорених
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: