Завантаження ...
banner

Чи розпочнеться зима вже цього тижня

До календарної зими залишилося трохи менше трьох тижнів, але вона, здається, вирішила не чекати і нагадати про себе вже в найближчі дні. А що ви хотіли? Он навіть листя з дерев вже облетіло, забравши

погода, заморозки, сніг

До календарної зими залишилося трохи менше трьох тижнів, але вона, здається, вирішила не чекати і нагадати про себе вже в найближчі дні. А що ви хотіли? Он навіть листя з дерев вже облетіло, забравши з собою і яскраво-теплі кольори і саме тепло. Чернігівщина ж кілька останніх днів була занурена в холодні тумани, а ранками вкривалася памороззю.

Як повідомили в Чернігівському обласному центрі з гідрометеорології, вдень 9 листопада погоду області визначав новоутворений антициклон над Україною, 10-12 листопада – периферія північно-східного антициклону, а тому спостерігалась погода без істотних опадів, місцями відмічався туман, утворювалася ожеледь.

Вітер у ці дні переважав південно-східний 2-7 м/с, температура повітря вдень 9 листопада у південних та південно-західних районах підвищувалась до 9-12º, на решті території області була 2-4º, 10 листопада 1-3º тепла, вночі 0-3° морозу, 11 листопада 0-1° тепла (на висоті 2 см над ґрунтом та місцями на поверхні ґрунту температура знижувалась до 0-6° морозу).

Минулої доби спостерігалась погода без істотних опадів, лише подекуди пройшов невеликий дощ, подекуди відмічався туман, вітер переважав південно-східний 8-11 м/с, температура повітря вдень була 2-3° тепла, вночі 0-4° морозу. А що ж далі? Чи розпочнеться вже зима цього тижня? Чернігівські метеорологи повідомляють наступне.

13 листопада по Чернігівській області буде хмарна погода з проясненнями, без істотних опадів, вітер дутиме південно-східний 7-12 м/с, температура вночі 3-8° морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла. По Чернігову також буде хмарно з проясненнями, без істотних опадів, вітер південно-східний 7-12 м/с, температура вночі 5-7º морозу, вдень 0-2º тепла.

14 й 15 листопада очікується хмарна погода з проясненнями. Вдень 14 листопада та вночі 15 листопада місцями пройде невеликий дощ з мокрим снігом. Вітер дутиме південно-східний з переходом на північно-східний 5-10 м/с. Температура буде знижуватися: вночі до 3-8º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.

Кінець робочого тижня прогнозується без істотних опадів, температура вночі 3-8º морозу, вдень від 2º морозу до 3º тепла.

В останнi днi похмурi листопада 
Двiр першим снiгом зранку нарядився. 
Як цукор на шматочках мармеладу, 
Виблискує i тане – лиш торкнися. 
Мов заграє, пустун, лице лоскоче, 
І бавиться, зникаючи в руках. 
Лише крупа, а я уже так хочу 
Лiпити з нього, як колись, снiговика…

Джерело: Gorod.cn.ua