2 Січня 2019
2731
Важливі та необхідні у побуті меблі отримали у подарунок напередодні новорічних свят родини, котрі опинились в складних життєвих обставинах – із числа переселенців та багатодітні
Про це повідомляє Ніжинська РДА.
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku2.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku3.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku4.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku5.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku6.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku7.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku8.JPG)
![багатодітні сім'ї, подарунки, кошти бюджету](/image/news/misto/02012018_podarynku9.JPG)
Відповідно до визначених потреб у родинах, в рамках районної Комплексної програми підтримки сім’ї, гендерної рівності та протидії торгівлі людьми на 2016-2021 рр, за кошти районного бюджету було придбано двоярусні ліжка та постільну білизну, комод і письмові столи.
Голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин разом із своїм заступником Оксаною Мелашенко особисто вручили сім’ям меблі, а дітям ще й новорічні пакунки з солодощами. Посадовці поспілкувались з родинами, оглянули умови, в яких проживають діти, та пообіцяли подальшу їх підтримку.
Голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин разом із своїм заступником Оксаною Мелашенко особисто вручили сім’ям меблі, а дітям ще й новорічні пакунки з солодощами. Посадовці поспілкувались з родинами, оглянули умови, в яких проживають діти, та пообіцяли подальшу їх підтримку.