Завантаження ...
banner

Бив головою об вазон: у Чернігові жорстоко покарали школяра

Побиття школяра, учня сьомого класу, сталося в одній з чернігівських шкіл. З хлопчиком жорстоко розправився учень восьмого класу цього ж закладу, - повідомляє Високий Вал з посиланням на РБК-Україна

Булінг, побиття, школа

Побиття школяра, учня сьомого класу, сталося в одній з чернігівських шкіл. З хлопчиком жорстоко розправився учень восьмого класу цього ж закладу, - повідомляє Високий Вал з посиланням на РБК-Україна. Емоційний пост опублікувала мама постраждалого хлопчика на сторінці Батьки SOS в Facebook.

За її словами, син прийшов додому весь побитий - в саднах і синцях. Хлопчик розповів, що восьмикласник бив його з ноги, душив і бив об вазон з квітами. Також відомо, що агресор вже не в перший раз б'є дітей в школі.

Жінка пише, що протягом дня не може додзвонитися до класного керівника. А син просить не ходити в школу, тому що поб'ють за те, що «нашестерив».

Користувачі Facebook радять мамі постраждалого хлопчика негайно писати заяву в поліцію, щоб домогтися справедливості і припинити подальше жорстоке поводження.

«Висновок медичної експертизи в рази краще фото побоїв. Їдьте в травмпункт зараз, знімайте побої і викликайте поліцію. А завтра вже в школу», - радить Юлія Братченко.

"Не школа, а зона з поняттями", - констатувала Olga Godunova.

"Сина обійняти і пояснити, що такі речі не можна замовчувати. Тиснути на совість, що він такий не один може бути", - написала Юлія Тілі.

«Це вже не булінг, це побої, нанесення тілесних ушкоджень. Зовсім інша стаття і відповідальність», - прокоментовала Оксана Бобир.