25 Березня 2019
2012
Ніжинців та гостей міста запрошують на конкурс краси і таланту! 29 березня о 19.00 у Ніжинському міському будинку культури відбудеться конкурс «СтудМіс Ніжина 2019». На вас чекатиме: дефіле учасниць в дизайнерських
На вас чекатиме: дефіле учасниць в дизайнерських українських костюмах, виступи творчих колективів Ніжина, інтелектуальний конкурс, насичена концертна програма, чарівний вихід дівчат у вечірніх сукнях та багато іншого.
Вхід вільний.
За титул позмагаються 14 ніжинських красунь. Переможниця «СтудМіс Ніжина» візьме участь у регіональному конкурсі краси «СтудМіс Чернігова 2019».
Переможниця «СтудМіс Чернігова» представить Чернігівську область на Всеукраїнському конкурсі краси та таланту «СтудМіс України 2019». У свою чергу, переможниця «СтудМіс України» поїде на «Miss World University 2019, який вже 7-ий рік проходить у Кореї.
Краса врятує світ!
Переможниця «СтудМіс Чернігова» представить Чернігівську область на Всеукраїнському конкурсі краси та таланту «СтудМіс України 2019». У свою чергу, переможниця «СтудМіс України» поїде на «Miss World University 2019, який вже 7-ий рік проходить у Кореї.
Краса врятує світ!
![конкурс, СтудМіс Ніжина 2019](/image/news/misto/25032019_konkyrs2.jpg)