Завантаження ...
banner

Нерухомість колишнього підприємства «Флора» повернуто громаді

Господарським судом Чернігівської області 22.03.2019 завершено розгляд позову Ніжинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Ніжинської міської ради щодо визнання недійсним результатів аукціону з продажу майна Комунального підприємства «Ніжинське муніципальне підприємство з благоустрою»

Флора, КП, підприємство, прокуратура

Господарським судом Чернігівської області 22.03.2019  завершено розгляд позову Ніжинської місцевої прокуратури в інтересах держави в особі Ніжинської міської ради щодо визнання недійсним результатів аукціону з продажу майна Комунального підприємства «Ніжинське муніципальне підприємство з благоустрою».

Про це повідомляє Ніжинська місцева прокуратура.

Ретельно вивчивши аргументи сторін, суд дійшов висновку про обгрунтованість вимог прокуратури та задовільнив позов.  Таким чином, у власність територіальної громади повернуто об’єкти нерухомого майна колишнього Комунального підприємства «Флора» загальною вартістю 1400 тис. грн. 

Нагадаємо, що на початку минулого року факт продажу вказаних об’єктів, розміщених на земельній ділянці в центральній частині міста набув значного розголосу.