Завантаження ...
banner

На Чернігівщині, під час ліквідації пожежі, невідомі побили двох вогнеборців

Вчора, 31 березня, під час ліквідації пожежі сухої рослинності поблизу с. Серединка Чернігівської області невідомі побили двох вогнеборців. Про це повідомляє голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій

вогнеборці, пожежа, побиття

Вчора, 31 березня, під час ліквідації пожежі сухої рослинності поблизу с. Серединка Чернігівської області невідомі побили двох вогнеборців.

Про це повідомляє голова Державної служби України з надзвичайних ситуацій Микола Чечоткін на своїй сторінці у Facebook.

«Двох наших вогнеборців було цинічно побито якимись покидьками. Я не можу інакше назвати істоту, яка сміє застосувати фізичну силу до людей, які ризикують своїм життям кожного дня. Подивіться на ці фото. Саме так зараз виглядають більшість українських сіл. І ми ще навіть не наблизилися до пожежонебезпечного періоду. Я шокований тим, що тепер не тільки із байдужістю громадян та вогнем нам доводиться боротися, а ще й із відкритою агресією.

Наші рятувальники, а саме командир відділення та водій Олишівського пожежно-рятувального підрозділу отримали травми різного ступеню тяжкості й каретою екстреної медичної допомоги були доставлені до лікарні. Нині працівниками Чернігівського районного відділу поліції ГУ Національної поліції в Чернігівській області проводяться слідчі дії.

Сподіваюся, що цей випадок не залишиться без уваги громадськості, а винуватці будуть суворо покарані у межах чинного законодавства», - йдеться у повідомленні.

Джерело: Високий Вал 

вогнеборці, пожежа, побиття