Завантаження ...
banner

На сайті компанії "Чернігів Енера" запрацював особистий кабінет

На сайті товариства «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» запрацював онлайн-сервіс «Особистий кабінет». Тепер споживачі з Чернігівської області мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті і отримувати інформацію про стан розрахунків за використану електроенергію не виходячи з дому

Чернігів Енера


На сайті товариства «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» запрацював онлайн-сервіс «Особистий кабінет».

Тепер споживачі з Чернігова та Чернігівської області мають можливість зареєструватися в особистому кабінеті ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» і отримувати інформацію про стан розрахунків за використану електроенергію не виходячи з дому.

Доступний особистий кабінет за посиланням (https://www.enera.cn.ua/uk/customer/login)

Як зареєструватися в особистому кабінеті?

Спершу споживачам необхідно обрати опцію «Зареєструватися» і ввести необхідну інформацію. Зокрема, зазначити логін і пароль. Далі вказати деякі особисті дані. Поля, які потрібно обов'язково заповнити, позначені символом «*». 

Для автоматичної активації облікового запису необхідно обов’язково ввести суму останньої оплати або номер лічильника. Якщо ці дані не вказані, подається заявка на реєстрацію, яку потім мають опрацювати спеціалісти постачальної компанії.


У своєму особистому кабінеті споживачі зможуть:

переглянути дані особового рахунку (ПІБ, адреса, інша договірна інформація);

внести поточні покази лічильників електроенергії на конкретну дату;

переглянути, завантажити і роздрукувати рахунки за спожиту електроенергію, а також прослідкувати історію нарахувань і оплат;

оплатити рахунки за спожиту електроенергію, використовуючи карти Visa та MasterCard.

Наразі сервіс на стадії фінального тестування. Поки що функції прийому показників лічильників електроенергії та здійснення розрахунків за спожиту електроенергію не доступні для споживачів.

Зауважимо, що у подальшому Ви зможете подати показники лічильників електроенергії через особистий кабінет ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ». Після прийому цих даних постачальник передає їх оператору системи розподілу. ПАТ «Чернігівобленерго» формує обсяги спожитої електроенергії та надає їх ТОВ «ЕНЕРА ЧЕРНІГІВ» для проведення нарахувань.


Чернігів Енера