Завантаження ...
banner

На маршруті № 39 скорочують кількість автобусів

Сьогодні, 18 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і прийняли рішення «Про введення в дію рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування № 39 та сукупності маршрутів № 11, 12 та 13»

перевізник, маршрути, ТОВ

Сьогодні, 18 квітня на черговому засіданні виконавчого комітету розглянули і прийняли рішення  «Про введення в дію рішення конкурсного комітету щодо визначення переможця конкурсу на автобусному маршруті загального користування № 39 та сукупності маршрутів №  11, 12 та 13».

Міський голова укладе договір на перевезення пасажирів на автобусних маршрутах загального користування № 39, 11, 12 і 13 з перевізником ТОВ «Пассервіс» на термін 5 років згідно з рішенням конкурсного комітету.
Дане рішення передбачає, що на маршруті №39 будуть використовуватися 22 автобуси, замість 32, де має бути 19 і більше місць для сидіння та 2 входи/виходи з автоматичними дверима.

Це має забезпечити в місті Ніжині комфортне перевезення громадян автомобільним транспортом загального користування. 

Чи справді покращаться умови перевезення пасажирів - спрогнозувати важко, адже найбільше на ніжинців впливає графік руху транспорту і його загруженість (навіть не беручи до уваги санітарний і технічний стан ніжинських автобусів).