Завантаження ...
banner

Ніжинець може сісти до в'язниці за виготовлення і носіння саморобного кастету

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом виготовлення і носіння кастету без передбаченого законом дозволу

кастет, прокуратура

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом виготовлення і носіння кастету без передбаченого законом дозволу (ч. 2 ст. 263 КК України). 

В ході досудового слідства встановлено, що 22-річний раніше судимий мешканець Ніжина в березні поточного року, самостійно, з гайок та підшипників, за допомогою зварювального апарату, виготовив кастет та носив при собі без передбаченого законом дозволу до його вилучення працівниками поліції. 

Згідно висновку експерта, вилучений у зловмисника кастет є холодною зброєю ударно-дробильної дії, виготовлений саморобним способом. 

Обвинувальний акт у кримінальному провадженні направлено до Ніжинського міськрайонного суду для розгляду по суті.

За вчинення вказаного злочину законом передбачена відповідальність у вигляді штрафу до п’ятдесяти неоподаткованих мінімумів доходів громадян, або громадськими роботами на строк від ста двадцяти до двохсот сорока годин, або арештом на строк від трьох до шести місяців, або обмеження волі на строк до п’яти років, або позбавлення волі на строк до трьох років.

Ніжинська місцева прокуратура