Завантаження ...
banner

У Ніжині будуть судити чоловіка, який з гранатою бігав по лікарні

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів

граната, лікарня, прокуратура, суд

Під процесуальним керівництвом Ніжинської місцевої прокуратури закінчено досудове розслідування у кримінальному провадженні за фактом хуліганства, тобто грубого порушення громадського порядку з мотивів явної неповаги до суспільства, що супроводжувалося особливою зухвалістю (ч. 1 ст. 296 КК України). 


Досудовим слідство встановлено, що 62 річний раніше судимий мешканець м. Ніжин в березні поточного року, перебуваючи якості відвідувача в одному з поліклінічних  відділень міста, де здійснювався прийом пацієнтів, грубо порушуючи громадський порядок, прагнучи показати свою зневагу до існуючих норм і правил поведінки у суспільстві, почав висловлюватись нецензурною лайкою з приводу дотримання черги та  діставши з кишені куртки пластикову ємкість, повідомив присутнім, що дана ємкість є бойовою гранатою і почав погрожувати нанесенням тілесних ушкоджень. Викликавши паніку в приміщенні поліклініки лікарі тимчасово припинили прийом пацієнтів у результаті чого, було порушено нормальну роботу закладу охорони здоров’я.

Наразі обвинувальний акт відносно хулігана скеровано до суду для розгляду по суті. 

За вчинення вказаного злочину законом передбачена відповідальність у вигляді штрафу від п’ятисот до тисячі неоподаткованих мінімумів доходів громадян або арештом на строк до шести місяців, або обмеженням волі на строк до п’яти років.

Ніжинська місцева прокуратура