Завантаження ...
banner

У місті обговорюють створення муніципального духового оркестру

16 травня на засіданні виконавчого комітету голова Громадської ради Володимир Дорохін повідомив присутнім, що 23 квітня на черговому засіданні громадської ради було розглянута пропозицію, щодо створення

муніципальний духовий оркестр

16 травня на засіданні виконавчого комітету голова Громадської ради Володимир Дорохін повідомив присутнім, що 23 квітня на черговому засіданні громадської ради було розглянута пропозицію, щодо створення  в Ніжинській міській об’єднаній територіальній громаді муніципального духового оркестру

Звернулося два керівники оркестрів у Ніжині. 

"У нас досить потужне культурне місто і маємо на сьогодні дуже багато масових заходів, де є потреба використовувати духовий оркестр. Зараз у нашому місті два духових оркестри - це духовий оркестр Ніжинського коледжу культури і мистецтв ім. Марії Заньковецької  і духовий оркестр Музичної школи.

Але потужність цих оркестрів не може забезпечити в повній мірі міські заходи і взагалі не має це робити. Адже це навчання і залучення цих оркестрів, це всього лиш навчальний процес, практика.

В нашій області в багатьох містах (менших, ніж Ніжин) вже є муніципальні духові оркестри.

До міського голови вже подали відповідне звернення. Надіємось, що дане питання вирішиться і знайде підтримку," - зазначив Володимир Дорохін.

Зазначимо, що муніципальний духовий оркестр, в разі його створення, буде складатися з професіоналів і матиме велику програму і репертуар.