Завантаження ...
banner

Сьогодні у Ніжині проведуть навчання та увімкнуть сирени

23 травня 2019 року на території Ніжина будуть проводитись практичні навчання. Сигнал «УВАГА ВСІМ». У відповідності з планом основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2019 рік у період з 21 травня

навчання, сирени

23 травня 2019 року на території Ніжина будуть проводитись практичні навчання. Сигнал «УВАГА ВСІМ».

У відповідності з планом основних заходів цивільного захисту Чернігівської області на 2019 рік у період з 21 травня по 23 травня 2019 року передбачено проведення в місті Ніжині контролю виконання вимог законів та інших нормативно – правових актів з питань цивільного захисту, техногенної і пожежної безпеки, діяльності аварійно – рятувальних служб міста комісією обласної державної адміністрації та проведення командно – штабного навчання на тему «Дії органів управління, сил та засобів міської ланки територіальної підсистеми ЄДС ЦЗ міста Ніжина у період загрози та виникнення пожежі на ПАТ «Ніжинський жиркомбінат».

«Шановні громадяни! 23 травня на території Ніжина будуть проводитись практичні навчання сил оперативного реагування та спеціалізованих служб цивільного захисту з включенням електросирен (сигнал «УВАГА ВСІМ»). Просимо зберігати спокій. Після включення електросирен прослухайте інформаційне повідомлення на хвилі «Радіо ФМ «Мелодія» – 104,1, або «Радіо ФМ «Релакс» – 107,5 або на 24 каналі дециметрового телебачення (НТБ), або на визначених каналах кабельного телебачення (плинна стрічка)».

Відділ з питань надзвичайних ситуацій
та цивільного захисту населення