Завантаження ...
banner

Ніжинці підтримали всеукраїнську акцію протесту "Безкарність вбиває"

4 червня активісти зібрались у Ніжині навпроти будівлі Ніжинського відділення поліції. "Ніжин підтимав всеукраїнські акції протесту "Безкарність вбиває". Учасники протесту зійшлися думкою що відреформована

акція, поліція, протест

4 червня активісти зібрались у Ніжині навпроти будівлі Ніжинського відділення поліції.

"Ніжин підтимав всеукраїнські акції протесту "Безкарність вбиває". Учасники протесту зійшлися думкою що відреформована поліція України, повиння розвиватись і змінюватись в кращу сторону. Громада з повагою відноситься до справедливих і законих дій особового складу ніжинської поліції, але зтурбована тим що на даний час реформи не призвели до очікуваного результату" - повідомляє Sasha Lepesij на своїй сторінці у Facebook.


Нагадаємо, 31 травня у Переяславі-Хмельницькому на Київщині двоє п’яних поліцейських вирішили розважитися й постріляти в бляшанки. За збігом обставин під кулю потрапив 5-річний Кирило Тлявов. Хлопця доправили до лікарні в Києві.

Через кілька днів, 3 червня стало відомо про смерть хлопця в лікарні. Прокуратура перекваліфікувала справу. Тепер правоохоронцям загрожує ув’язнення від 10 до 15 років або ж довічне ув’язнення.

Звістка про "розваги" правоохоронців та смерть дитини збурила суспільство. Увечері 3 червня під стінами МВС люди організували акцію. Після цього стало відомо про відсторонення керівництва районної та обласної поліції.