Завантаження ...
banner

Проведено спільну оперативну нараду керівників правоохоронних органів

12 червня Ніжинською місцевою прокуратурою проведено спільну оперативну нараду керівників правоохоронних органів. На нараді обговорено проблемні питання протидії злочинності, зокрема незаконному обігу наркотичних засобів, спирту етилового

прокуратура, нарада, учасники

12 червня Ніжинською місцевою прокуратурою проведено спільну оперативну нараду керівників правоохоронних органів.

На нараді обговорено проблемні питання протидії злочинності, зокрема незаконному обігу наркотичних засобів, спирту етилового, спиртових дистилятів, алкогольних напоїв, порушення порядку здійснення операцій з мателобрухтом, нелегальній діяльності АЗС та АГЗП, гральному бізнесу, кримінальним правопорушенням у бюджетній, земельній сферах та корупційних правопорушеннях на підвідомчій території (м. Ніжин, Ніжинський, Носівський, Бобровицький, Козелецький райони).

Учасниками наради визначено, що протягом 5 місяців 2019 року обліковано на 3 % більше кримінальних правопорушень ніж за аналогічний період 2018 року. Також у поточному році по Ніжинському району обліковано в 2,5 рази більше особливо тяжких злочинів. 

Викликає занепокоєння ріст злочинності проти життя та здоров'я особи, незаконних заволодінь транспортними засобами, незаконних операцій з металобрухтом, зайняття гральним бізнесом. 

Значна кількість злочинів проти життя та здоров'я особи, проти власності вчиняється особами у стані алкогольного сп»яніння. Передумовою вчинення кримінальних правопорушень у стані алкогольного сп»яніння є незаконна діяльність підпільних цехів з виготовлення фальсифікованих алкогольних напоїв, незаконна реалізація спирту, в тому числі розведеного та  самогоноваріння.   

Учасниками наради обговорено значну кількість проблемних питань, які потребують невідкладного вирішення та подальшого удосконалення співпраці правоохоронних органів.

З метою зміцнення правопорядку, профілактиці та протидії злочинності в регіоні, визначено низку спільних, скоординованих заходів, спрямованих на посилення взаємодії правоохоронних органів.

Ніжинська місцева прокуратура