Завантаження ...
banner

На Ніжинщині вода "забрала" життя двох людей

15 червня о 12:25 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що у с. Лосинівка під час купання у місцевому ставку потонув хлопець, 2009 року народження. На очах у свідків він пірнув у воду і зник. На місце події було направлено відділення

водойми, купання, смерть

15 червня о 12:25 до Служби порятунку "101" у Ніжинському районі надійшло повідомлення про те, що у селі Лосинівка під час купання у місцевому ставку потонув хлопець, 2009 року народження. На очах у свідків він пірнув у воду і зник.

На місце події було направлено відділення 16 державної пожежно-рятувальної частини м. Ніжин у складі чотирьох чоловік, які на човні намагалися відшукати хлопця. До пошуків також було залучено водолаза Прилуцького водолазно-рятувального посту, який о 17:10 підняв на поверхню тіло загиблої дитини.

16 червня об 11 год. 10 хв. в річці Остер біля Ніжина, було виявлено тіло гр. К., 1987 р.н., мешканця м. Ніжин.

Для проведення пошуково-рятувальних робіт залучалось відділення 16 ДПРЧ м. Ніжин (4 чоловіки особового складу, 1 одиниця техніки та 1 човен).

Рятувальники вкотре звертаються до громадян: аби запобігти можливим нещасним випадкам, слід дотримуватися правил поведінки під час купання!

- Під час відпочинку біля водойм діти мають перебувати під постійним і пильним контролем батьків, дорослих і, за наявності, рятувальних служб.

- Для купання дітей використовують придатні для купання та найбільш безпечні місця.

- Перед початком купання дітей дорослі мають ретельно обстежити дно водойми.

- Усі небезпечні для купання місця огороджують і встановлюють попереджувальні знаки.

- Слід пояснити дитині, що залазити на попереджувальні знаки, запливати за буї, стрибати у воду з висоти та в незнайомих місцях небезпечно для життя.

- Дітям, які ще не вміють плавати, не слід дозволяти заходити у воду глибше, ніж по пояс.

- Заборонено застосовувати плавзасоби у місцях, відведених для купання, та вико­ристовувати непризначені для плавання засоби - дошки, колоди, камери від авто­мобільних шин тощо.

- Якщо неподалік від місця купання на воді рухається плавзасіб, то слід тримати­ся подалі від нього, а ліпше - вийти на берег, аби уберегтися від хвиль і травм.

- Не можна допускати у воді ігор, пов'язаних з обмеженням руху рук і ніг, хватанням і штовханням.

- Небезпечно різко заходити чи пірнати у воду після тривалого перебування на сон­ці, оскільки це може спричинити судоми чи холодовий шок.

- Не можна запливати далеко від берега на надувних матрацах та кругах, спати чи засмагати на них.