Завантаження ...
banner

Грабіж, ДТП, посів наркомістких рослин: поліція звітує

Протягом 15-21 червня Ніжинським відділом поліції зареєстровано та забезпечено реагування на 293 заяви та повідомлення про вчинені злочини та інші події, що приблизно на рівні з аналогічним періодом минулого року (291). Мова іде про

поліція, грабіж, злочини

Протягом 15-21 червня Ніжинським відділом поліції зареєстровано та забезпечено реагування на 293 заяви та повідомлення про вчинені злочини та інші події, що приблизно на рівні з аналогічним періодом минулого року (291). Мова іде про близько 42 повідомлень на добу.

Окрім цього, протягом тижня поліцейськими Ніжинського відділу поліції складено 147 адміністративних матеріалів. Поліцейськими накладено штрафів на загальну суму майже 13 тис. грн., частина з яких вже сплачено до місцевого бюджету. З метою профілактики винесено 36 попереджень.

Протягом тижня за порушення ПДР складено 60 матеріалів.  4 водіїв перебували за кермом у стані алкогольного сп’яніння, Троє сіли за кермо не маючи права керувати автомобілем, 1 водій – не мав при собі відповідних документів. Водіями допущено 4 ДТП без потерпілих осіб. За порушення правил зупинки-стоянки складено 9 адміністративних матеріалів. Серед водіїв-порушників – 8 це ті, які керують великотоннажними автомобільними транспортними засобами. 9 протоколів складено за порушення допущені пішоходами.

Окрім цього, протягом тижня зафіксовано 2 факти дрібного хуліганства та 4 факти вчинення насильства в сім’ї. 37 протоколів складено за розпивання алкогольних напоїв у громадських місцях, з них повторно протягом року задокументовано пиятику 9 осіб. Ще 11 протоколів за куріння тютюнових виробів у громадських місцях. Продовжується робота із виявлення фактів порушень у сфері благоустрою населених пунктів. Протягом тижня поліцейськими складено 2 протоколи за ст. 152 КУпАП та ще 3 за торгівлю з рук у невстановлених місцях. 

За минулий тиждень розпочато 33 кримінальні провадження (у 2018- 31).
Серед зареєстрованих злочинів: 13 крадіжок, грабіж, 5 злочинів у сфері незаконного обігу наркотичних засобів, 2 ДТП. За тиждень дві людини, серед яких 10-річний хлопчик, загинули на воді.

Грабіж було вчинено 19 червня, близько 13:00. Місцевий житель приїхав до наглядно знайомої жінки, зайшов до будинку вдарив її по голові та схопив ключі від сейфу. Відчинивши сейф вихопив звідти всі гроші та втік з двору. Жінку з травмою голови було доставлено до лікарні, а чоловіка знайшли і затримали того ж дня. Частину викрадених грошей він вже встиг витратити – решту вилучено та буде повернуто потерпілій. Чоловіка ж затримано та поміщено до ІТТ. Слідчим він вже зізнався у вчиненні ряду інших злочинів, пов’язаних із крадіжками.

Є перші результати з виявлення незаконних посівів наркомістких рослин. У м. Ніжині раніше судимий місцевий житель на власній присадибній ділянці вирощував рослини коноплі. Заходи продовжуються.

Охорону публічного порядку під час проведення, без перебільшення, наймасовішого заходу – концерту на центральній площі м. Ніжина, забезпечували 60 поліцейських. Надзвичайних подій вдалося уникнути. В основному люди зверталися до поліції за допомогою, коли у натовпі втрачали своїх дітей. Кожному надано відповідну допомогу, всі знайшлися.  

Сектор моніторингу Ніжинського відділу поліції
Фото з мережі

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: