Завантаження ...
banner

Прийміть участь у конкурсі «Кращий товар Чернігівщини» – 2019

В області триває щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» – 2019. Організатор – Департамент економічного розвитку облдержадміністрації. Конкурс оголошено на виконання заходів з підтримки

конкурс, товар

В області триває щорічний обласний конкурс «Кращий товар Чернігівщини» – 2019. Організатор – Департамент економічного розвитку облдержадміністрації.

Конкурс оголошено на виконання заходів з підтримки товаровиробників у рамках обласної Програми розвитку малого і середнього підприємництва на 2017-2020 роки.

До участі у конкурсі запрошуються суб’єкти малого і середнього підприємництва, які зареєстровані та займаються виробництвом продовольчих товарів та промислових товарів для населення на території області.

Для участі у зазначеному заході необхідно надати пакет документів на поштову (вул. Шевченка, 7, м. Чернігів, 14000) та електронну адреси (der_post@cg.gov.ua) Департаменту економічного розвитку облдержадміністрації.

Документи із заявками на участь у конкурсі приймаються до 11 серпня цього року.

Більш детальна інформація щодо умов проведення конкурсу на офіційному вебсайті Чернігівської облдержадміністрації в рубриці «Чернігівщина, купуй рідне».

Телефони для довідок: (0462) 66-91-59, 67-58-34.