Завантаження ...
banner

На Чернігівщині кожен четвертий житель – самотній

Характерною для Чернігівської області ознакою є значна частка домогосподарств з однієї особи – 25%, що є одним з найвищих показників серед регіонів (в Україні – 20%). Кількість самотніх жителів Чернігівщини підрахувало Головне управління статистики в

Чернігівщина, родини, домогосподарства

Характерною для Чернігівської області ознакою є значна частка домогосподарств з однієї особи – 25%, що є одним з найвищих показників серед регіонів (в Україні – 20%). Кількість самотніх жителів Чернігівщини підрахувало Головне управління статистики в Чернігівській області.

За його інформацією, на початок цього року на Чернігівщині налічується 430,1 тис. домогосподарств (3% від загальної кількості домогосподарств країни), з яких 60% – у міських поселеннях, у тому числі кожна четверта родина – в обласному центрі.

Найбільше домогосподарств Чернігівщини складається з двох осіб – 39% (в Україні – 34%). Кожна п’ята родина складається з трьох осіб. Великих родин із чотирьох і більше осіб в області лише 15%. Серед регіонів Закарпатська область має найвищу (48%) частку домогосподарств із чотирьох осіб і більше, а одинаків – найменшу (10%).

У кожному третьому домогосподарстві Чернігівщини є діти до 18 років. Із числа домогосподарств із дітьми 15% належить до неповних сімей (діти не мають одного чи обох батьків). Переважна більшість (97%) таких домогосподарств має у своєму складі одну дитину.

Серед регіонів найбільша частка неповних родин проживає в Дніпропетровській та Полтавській областях (36% та 31% відповідно), а найменша – в Івано-Франківській (11%).