Завантаження ...
banner

У Харкові встановили скульптуру Бернеса, а у Ніжині ще шукають реставратора

Днями у Харкові, в саду Шевченка, з'явилася скульптура співака та кіноактора Марка Бернеса. Як відомо, у цьому місті Марк Бернес провів своє дитинство та юність. Автори композиції - скульптор Катіб Мамедов та архітектор Тетяна

Бернес, Ніжин, Харків

Днями у Харкові, в саду Шевченка, з'явилася скульптура співака та кіноактора Марка Бернеса. Як відомо, у цьому місті Марк Бернес провів своє дитинство та юність. Автори композиції - скульптор Катіб Мамедов та архітектор Тетяна Поліванова. Харківчани дуже задоволені новим монументом, бажаючих посидіти на одній лавці з митцем не меншає, скульптура стає однією з улюблених фотолокацій містян.

До нашого міста Бернес теж неабияк причетний, адже саме в Ніжині 8 жовтня (25 вересня за старим стилем) 1911 року народився майбутній актор і співак. Місцеві жителі до певного часу теж могли пишатися тим, що можуть показати гостям скульптуру Бернеса, поки в травні 2017 року її не було викрадено.

З часу, коли монумент було знайдено і по сьогоднішній день він зберігається на території КП "ВУКГ". Інформацію для сайту Мynizhyn.com підтвердив заступник директора Віталій Єршов. "Стан скульптури такий же, як і тоді, коли її знайшли, – прокоментував Віталій Михайлович, – відколото 5 частин".

Тішить те, що на ніжинського Бернеса таки чекає реставрація з подальшим встановленням. Про це розповів начальник УЖКГ та Б Анатолій Кушніренко. "Наразі займаємося пошуком реставратора з Чернігівської області, – поділився Анатолій Миколайович, – бо колишній реставратор від пропозиції відмовився. З місцем встановлення ще не визначилися, можливо, Бернес повернеться до Графського парку".

Валентина Пильник
Фото "Редпост"
Бернес, Ніжин, Харків

Бернес, Ніжин, Харків

Бернес, Ніжин, Харків

Бернес, Ніжин, Харків

Бернес, Ніжин, Харків