Завантаження ...
banner

Поліцейський прийняв "подяку" від порушниці: ведеться розслідування

15 серпня у Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області призначене службове розслідування за фактом відео, на якому зафіксовано як поліцейський прийняв неправомірну винагороду. Про це повідомляють у Секторі

поліція, хабар

15 серпня в Головному управлінні Національної поліції в Чернігівській області призначене службове розслідування за фактом відео, на якому зафіксовано як поліцейський прийняв неправомірну винагороду. Про це повідомляють у Секторі комунікації поліції Чернігівської області.

В мережі з’явилося відео з бодікамери інспектора сектору реагування патрульної поліції та водія, що керував без документів. Жінка запропонувала поліцейському «подякувати» за те, що він не випише їй штраф та залишила в машині згорток паперу, схожий на гроші.

Головне управлінні Нацполіції в Чернігівській області призначило службове розслідування. Діям поліцейського та його керівників буде надана правова оцінка. У разі встановлення в діях поліцейського порушення службової дисципліни, його разом з керівниками буде притягнуто до дисциплінарної відповідальності.

Фото з мережі