Завантаження ...
banner

У Ніжині біля Вічного вогню вчинили акт вандалізму. Фотофакт

15 вересня, наш величний Ніжин відзначає 76 – річницю з Дня Визволення від німецько-фашистських загарбників. Саме з цього приводу о 10.00 відбулось покладання квітів до Вічного вогню. Проте ранком журналісти сайту "Нежатин" дізнались неприємну новину. Як повідомив заступник

Вічний вогонь, вандалізм

15 вересня, наш величний Ніжин відзначає 76 – річницю з Дня Визволення від німецько-фашистських загарбників. Саме з цього приводу о 10.00 відбулось покладання квітів до Вічного вогню.

Проте ранком журналісти сайту "Нежатин" дізнались неприємну новину. Як повідомив заступник директора КП "ВУКГ" Андрій Гомоляко, біля Вічного вогню вночі стався акт вандалізму.

"Напередодні свята школярі разом з викладачами приносили квіти до меморіалу. Сьогодні ж, зранку, робивши планове прибирання, побачили спалені залишки квітів. Хтось вночі займався їх спалюванням. Це кощунство", – прокоментував Андрій Гомоляко.

На фото дійсно видно сліди наруги, можна сказати, над пам’ятю про визволителів. Дуже скорботно, що в нашому місті живуть такі нелюди…

Вічний вогонь, вандалізм