Завантаження ...
banner

Що спонукало 36-річного ніжинця повідомити про замінування супермаркету?

Як повідомлялось раніше, поліція затримала в Ніжині телефонного мінера. Зловмисник повідомив про нібито замінування супермаркету в центрі міста. Встановлено, що 36 річний мешканець м. Ніжин

замінування, супермаркет, прокуратура

Як повідомлялось раніше, поліція затримала в Ніжині телефонного мінера. Зловмисник повідомив про нібито замінування супермаркету в центрі міста. 


Встановлено, що 36 річний мешканець м. Ніжин, знаходячись в стані алкогольного сп’яніння та  перебуваючи в м. Ніжин, поблизу одного із супермаркетів, переслідуючи раптово виниклий злочинний умисел, спрямований на завідомо неправдиве повідомлення правоохоронним органам про підготовку вибуху, що загрожує безпеці громадян, використовуючи власний мобільний телефон здійснив екстрений виклик на спеціальну телефонну лінію «101» чергової частини УДСНС в Чернігівській області та повідомив завідомо неправдиві відомості про підготовку вибуху в магазині. 

Наразі Ніжинською місцевою прокуратурою останньому повідомлено про підозру у вчиненні  злочину, передбаченому ч. 1 ст. 259 КК України  (завідомо неправдиве повідомлення про підготовку вибуху, яке загрожує загибелі людей, чи іншими тяжкими наслідками). 

Досудове розслідування триває. Проводяться слідчі (розшукові) дії для встановлення всіх обставин події.

Ніжинська місцева прокуратура