Завантаження ...
banner

Громадські роботи на благо громади

Одним із найвагоміших і показових чинників успішності, благополуччя та сучасності населених пунктів є їх упорядкованість та чистота. Для Ніжина це також актуально. Найбільше до благоустрою

громадські роботи, Центр зайнятості

Одним із найвагоміших і показових чинників успішності, благополуччя та сучасності населених пунктів є їх упорядкованість та чистота.  Для Ніжина це також актуально. 

Найбільше до благоустрою міста докладає рук Ніжинське комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства».  На жаль, за словами керівника КП ВУКГ Кормана В.А., для обслуговування такої великої території не вистачає у них ні робітників, ні техніки. Тому цінується допомога Ніжинської філії Чернігівського обласного центру зайнятості.

Традиційно до громадських робіт з упорядкування Ніжина, його вулиць, парків, скверів, берегів Остра залучаються безробітні. Прибирання придорожніх смуг по вулицях  Незалежності, Шевченка, Лащенка, Вороб’ївській, Носовському шляху, благоустрій зон відпочинку: парку Гоголя, Графського парку, парку Ветеранів та лісового масиву на Гуньках – це основні участки, до яких доклали своїх рук безробітні. 14 трудових десантів проведено цього року. 265 осіб взяли участь у громадських роботах з благоустрою міста. Особливо старалися до Великодня, Дня Перемоги, Дня Незалежності та інших надзвичайно важливих дат для міста.

Громадські роботи з благоустрою територій за участю безробітних здійснюються на умовах співфінансування з місцевого бюджету та Фонду загальнообов’язкового державного соціального страхування України на випадок безробіття. Так, на фінансування таких робіт 
витрачено 103,4 тис. грн., половину з них – 51,7 тис. грн. проплачено за рахунок коштів Фонду.

Чисте довкілля та охайне місто свідчать про правильність та ефективність державної соціальної стратегії.

І.Котлярова- фахівець філії
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: