Завантаження ...
banner

Поліція продовжує боротьбу з незаконною вирубкою лісу

Як і було про анонсовано раніше, Ніжинський відділ поліції розгорнув масштабну роботу з виявлення фактів незаконної вирубки лісу на території Ніжинського району. Щоденно, наряди груп швидкого реагування

ліс, вирубка, боротьба, поліція

Як і було про анонсовано раніше, Ніжинський відділ поліції розгорнув масштабну роботу з виявлення фактів незаконної вирубки лісу на території Ніжинського району.

Щоденно, наряди груп швидкого реагування, спільно з лісовою охороною ДП «Ніжинське лісове господарство», здійснюють патрулювання сіл, територій поза межами населених пунктів, лісових насаджень, з метою виявлення осіб, які без належно оформлених дозволів пиляють ліс та поспішають вивезти і сховати крадену деревину. Патрулювання триває у режимі «нон-стоп»: і вдень і вночі.

Попри активну пропагандистку роботу у всіх вітчизняних ЗМІ, направлену на боротьбу зі знищенням лісів, на жаль, продовжують мати місце випадки виявлення поліцейськими перевезень спиляної деревини без жодних дозвільних документів підприємливими громадянами.

Ось і сьогодні, 26 вересня, спільним екіпажем ГРПП та представників лісової охорони ДП «Ніжинське лісове господарство», було зупинено автомобіль «ЗІЛ» доверху навантажений кругляком сосни. На прохання надати супровідні документи на вантаж, а також документи, які б підтверджували походження деревини, водій лише розвів руками. Жодних документів у нього не було. За даним фактом було розпочате кримінальне провадження, у якому і спиляні сосни і автомобіль, на якому їх перевозили тепер речові докази.

Поліція і надалі буде працювати у даному напрямку. Винні у незаконній вирубці лісу особи понесуть сувору відповідальність в рамках чинного законодавства.

Ніжин Поліція 

ліс, вирубка, боротьба, поліція

ліс, вирубка, боротьба, поліція
Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: