27 Вересня 2019
1784
Сьогодні, 27 вересня, на вулиці Шевченка вдень горіли вуличні ліхтарі. Вже після 15.00 ліхтарі погасли, а разом з ними перестали працювати світлофори. Журналісти mynizhyn.com зателефонували до заступника директора
Журналісти mynizhyn.com зателефонували до заступника директора КП "ВУКГ" Віталія Єршова, щоб з'ясувати ситуацію.
![освітлення, вулиці, світлофори](/image/news/misto/27092019_svitlo2.jpg)
![освітлення, вулиці, світлофори](/image/news/misto/27092019_svitlo3.jpg)
Як розповів Віталій Михайлович, в мережі було коротке замикання, працівники КП"ВУКГ" вирішували цю проблему. Причину замикання вже знайшли. Ремонтні роботи тривають. Світлофори скоро відновлять свою роботу.
Наталія Нікітіна
Наталія Нікітіна
![освітлення, вулиці, світлофори](/image/news/misto/27092019_svitlo2.jpg)
![освітлення, вулиці, світлофори](/image/news/misto/27092019_svitlo3.jpg)