Завантаження ...
banner

Ніжинська молодь зібрала та відсортувала 90 кг сміття

2 жовтня відбулось чергове еко-сафарі від Молодіжного центру! Цього разу вони провели прибирання міста в рамках Днів сталої енергії в Ніжині за підтримки Ніжинської міської ради і сектору інвестиційної діяльності та енергоефективності

еко-сафарі, Молодіжний центр

2 жовтня відбулось чергове еко-сафарі від Молодіжного центру! Цього разу вони провели прибирання міста в рамках Днів сталої енергії в  Ніжині за підтримки Ніжинської міської ради і сектору інвестиційної діяльності та енергоефективності виконавчого комітету. 

Учнівська та студентська молодь за 1,5 години часу в центрі міста зібрала 90 кг сміття, відсортувавши його при цьому за видами!!!

Переможцями стала команда Ліги старшокласників і отримала стильні блокноти та ручки від міськради, а команда "Олів'є", що зайняла 2 місце, отримала фірмові еко-сумки від Молодіжного центру. Всі еко-активісти після гарної роботи залюбки чаювали зі смаколиками і відпочивали в МЦ, до того ж, молодь отримала клубні карти нашого Центру! 

Стомлені, але щасливі еко-активісти з почуттям виконаної доброї справи шкодували і в обговоренні говорили тільки про одне - що місцеві жителі так багато смітять та забруднюють своє рідне місто... На жаль... 

Тому, щоб змінювати еко-свідомість місцевого населення, команда Молодіжного центру сьогодні оголосила про нову всеукраїнську еко-ініціативу своє горнятко від Павла Медини і Молодіжного центру "Нові крила", який ми підтримали і будемо мінімізовувати використання одноразового посуду, а також анонсували нашу нову програму "ЕКОдвіж", яку ми незабаром масштабно почнемо впроваджувати! 

Спільними зусиллями змінюємо світ, змінюючи один одного!

За матеріалами Офіційний сайт Ніжинської міської ради

еко-сафарі, Молодіжний центр

еко-сафарі, Молодіжний центр

Приєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: