Завантаження ...
banner

У колодязі на Ніжинщині знайшли людські кістки

29 вересня 52-річна Лілія Литовченко з села Богданівка Ніжинського району надумалась почистити дворовий колодязь. Для роботи покликала мужчину з сусідньої станції Лосинівка. Він став чистити і знайшов людські кістки. Ймовірно

колодязь, кістки

29 вересня 52-річна Лілія Литовченко з села Богданівка Ніжинського району надумалась почистити дворовий колодязь. Для роботи покликала мужчину з сусідньої станції Лосинівка. Він став чистити і знайшов людські кістки. Ймовірно, чоловічі.

Експерт судово-медичної експертизи оглянув знахідку. Переломів не виявив. Зробив висновок, що кістки пробули у криниці довгі роки. Це дворище жінка купила 16 років тому. Чиї ж то рештки, тепер гадають у Богданівці?

Старші пам’ятають про безслідно зниклих трьох людей. Більше 20 років тому пропала пенсіонерка Марія Корж зі станції Лосинівка. Кажуть, у селі Гармащина (теж Переможської сільради, як і Богданівка) жила приїжджа родина. В ній був зять-тюремщик. Це було років 15 тому. Зникла теща. Він десь обмовився, що вкинув її до колодязя. Та не знайшли. Його знову за щось посадили.

У Богданівці пропав брат Лідії Кулинко. Приходив до неї з іншого населеного пункту. Пішов і як скрізь землю провалився.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1742), 3 жовтня 2019 року