Завантаження ...
banner

Чоловік у могилі, жінка в лікарні

Першого жовтня у Лосинівці Ніжинського району поховали 65-річного Віктора Талалаївського, кочегара дитсадка. Його дружина, 60-річна Любов Григорівна, в тяжкому стані у лікарні. У неї закрита черепно-мозкова травма

ДТП, Лосинівка

Першого жовтня у Лосинівці Ніжинського району поховали 65-річного Віктора Талалаївського, кочегара дитсадка. Його дружина, 60-річна Любов Григорівна, в тяжкому стані у лікарні. У неї закрита черепно-мозкова травма, перелом шийного відділу хребта. Жінка — нянечка у садочку.

29 вересня вони їхали в гості до доньки у Носівку на автомобілі «ВАЗ-11183». Неподалік села Ясна Зірка Носівського району чоловік раптом виїхав на зустрічну смугу і зіткнувся з «Ауді А-3», за кермом якого був 39-річний Сергій Корженков з Броварів. Удар був настільки сильний, що водій «Ваза» від отриманих травм загинув на місці. Водій «Ауді» — живий.

Версії того, що сталося. Перша — водій «ВАЗ» не вибрав безпечної швидкості, не врахував дорожню обстановку на заокругленій дорозі. Друга — чоловікові стало зле. Кажуть, він нещодавно переніс інсульт.

Валентина Остерська, тижневик «Вісник Ч» №40 (1742), 3 жовтня 2019 року