Спортивний майданчик та школа в Ніжині будуть сусідити з автомийкою

Питання встановлення автомийки по вулиці Шевченка, в районі супермаркету «Велмарт» вже підіймалося на попередніх засіданнях виконкому. Читайте по темі: Автомийка поруч з школою – це норма? Тоді члени виконавчого комітету


Питання встановлення автомийки по вулиці Шевченка, в районі супермаркету «Велмарт» вже підіймалося на попередніх засіданнях виконкому.

Читайте по темі: Автомийка поруч з школою – це норма?

Тоді члени виконавчого комітету не підтримували таку ідею, аргументуючи тим, що поруч розміщено навчальний заклад (ЗОШ №9) і спортивний майданчик, а чи можуть бути  гарантії, що автомийка не несе небезпеку дітям? 

Однак на сьогоднішньому засіданні виконкому своїм виступом архітектор київської фірми переконала присутніх, що проблем не буде. "Проектом передбачені металеві трапи, через три очисних пристрої вода стікатиме в каналізацію", – зазначила архітектор і додала: "Це буде самомийка. Ніжину потрібно встановлення такої, адже є різниця: мити машину біля річки чи біля будинку, або в спеціально відведеному місці".

Представниця київської фірми запевнила, що всі норми дотримані і від мийки до будівлі  школи – 94 метри, до громадських об'єктів – 15 метрів і близько 30 – до стадіону.

10 із 12 членів виконкому дане рішення підтримали. До речі, у ціьму мікрорайоні вже функціонує одна автомийка. Тепер, виходить, буде дві.

Валентина Пильник
Фото з мережі