Завантаження ...
banner

У Ніжині заговорили про можливий спалах дифтерії?

"У столиці зареєстровано спалах захворювання на дифтерію", – було повідомлено на оперативній нараді 28 жовтня. Так, у жовтні цього року випадки захворювання на дифтерію виявили на Закарпатті та у Києві, повідомляє 24tv.ua. "За два

дифтерія, вакцина

"У столиці зареєстровано спалах захворювання на дифтерію", – було повідомлено на оперативній нараді 28 жовтня. Так, у жовтні цього року випадки захворювання на дифтерію виявили на Закарпатті та у Києві, повідомляє 24tv.ua

"За два місяці така ситуація можлива і нас", – висловила припущення головний лікар КНП «Ніжинський міський центр первинної медико-санітарної допомоги» Оксана Калініченко.

Нагадуємо, що єдиний спосіб захиститися від дифтерії – це вакцинація для дітей і ревакцинація для дорослих. За календарем щеплень України вакцинація від дифтерії проводиться у 2-4-6-18 місяців, 6 років, 16 років і повторюється кожні 10 років.

Важливо знати: якщо вам вкололи останню дозу в 16 років, а вам зараз 30, то це не означає, що у вас є імунітет від цих хвороб. 

"У Ніжині вакциною забезпечені у достатній кількості", – повідомив головний лікар НЦМЛ імені М. Галицького Олександр Костирко.

Тож відкиньте всі сумніви, знайдіть час і вакцинуйтеся.

Валентина ПильникПриєднуйтесь до наших сторінок в соцмережах і слідкуйте за головними подіями: