То гарячі батареї, то холодні: що з опаленням у Ніжині?

4 листопада на розширеній міжвідомчій нараді у міськвиконкомі відзвітував і представник ТОВ "НіжинТеплоМережі". Всі 14 котелень товариства працюють. На сьогодні разом з управляючими компаніями ведеться налагодження


4 листопада на розширеній міжвідомчій нараді у міськвиконкомі відзвітував і представник ТОВ "НіжинТеплоМережі". Всі 14 котелень товариства працюють. На сьогодні разом з управляючими компаніями ведеться налагодження в системах опалення.

Є проблеми з 9-ти поверхівками. Особливо від котельні на Шевченка, 105. Але це питання вирішується, і як зазначив представник Тепломереж, через 3-4 дні все владнається.

Читайте також: У двох ніжинських школах проблеми з опаленням: дітям продовжили канікули

Малі котельні запустились швидше, адже жителі п'ятиповерхівок самостійно стравлюють повітря і система опалення починає працювати без проблем. У 9-ти поверхівках ситуація складніша, повітря накопичується зверху. Кожні 2-3 години слюсар управляючої компанії має підійматись на технічний поверх і спускати повітря з труб. Система опалення починає працювати, але знову набивається повітрям.

В таких будинка спробували втановлювати автоматичні стравлювачі повітря, але після того як затопило одну із квартир, від таких приладів відмовились.

Стравлювати повітря у баготоповерхівка будуть ще 3-4 дні.

Чому змінюється температура теплоносія?

Як розповів головний інженер НіжинТеплоМереж, на всіх центральних теплових пунктах (ЦТП) працює погодозалежна автоматика, тобто вона бачить температуру повітря у середовищі і відповідно змінює температуру теплоносія. 

Як виявилось, ця техніка була встановлена ще в 2014 році, але нормально почала функціонувати лише з цього року.

Наталія Нікітіна
Фото з мережі