Завантаження ...
banner

У школах на Ніжинщині ремонтують внутрішні санвузли

Цього року капітально відремонтувати шкільні туалети заплановано в Крутах, Ніжинському та Галиці за рахунок залишку освітньої субвенції з державного бюджету на забезпечення санітарно-гігієнічних умов

туалети, школи

Цього року капітально відремонтувати шкільні туалети заплановано в Крутах, Ніжинському та Галиці за рахунок залишку освітньої субвенції з державного бюджету на забезпечення санітарно-гігієнічних умов у приміщеннях закладів загальної середньої освіти. Про це повідомляє Ніжинська РДА.

У Крутівській та Ніжинській ЗОШ ремонтні роботи уже тривають. Свій робочий тиждень голова райдержадміністрації Вячеслав Івашин розпочав з контролю за ходом робіт в цих навчальних закладах.

Разом із сільським головою Ніжинського Володимиром Орлом побував у приміщенні майбутнього дитячого садка, де наразі також відбувається ремонт.

Крім того, уже найближчими днями розпочнуться заходи з теплореновації приміщення Безуглівського навчально-виховного комплексу – заміни даху та утеплення фасаду за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку.

туалети, школи

туалети, школи

туалети, школи

туалети, школи

туалети, школи

туалети, школи