12 Листопада 2019
1505
8 листопада на факультеті іноземних мов НДУ імені Миколи Гоголя відбулась зустріч з консулом Грецької республіки Александросом Будурісом з нагоди відкриття курсів грецької мови, які плануються на базі Ніжинського державного
8 листопада на факультеті іноземних мов НДУ імені Миколи Гоголя відбулась зустріч з консулом Грецької республіки Александросом Будурісом з нагоди відкриття курсів грецької мови, які плануються на базі Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя. Повідомляє ndu.edu.ua.
Зацікавлених виявилося чимало, на зустріч завітали студенти не лише факультету іноземних мов, а й історико-юридичного, природничо-географічного, філологічного, а також ліцеїсти Ніжинського обласного педагогічного ліцею.Під час обговорення усі охочі могли задати питання консулу і викладачу грецької мови.
![НДУ імені Миколи Гоголя, студенти, консул, Греція](/image/news/misto/12112019_hd1.jpg)
![НДУ імені Миколи Гоголя, студенти, консул, Греція](/image/news/misto/12112019_hd2.jpg)
![НДУ імені Миколи Гоголя, студенти, консул, Греція](/image/news/misto/12112019_hd3.jpg)