15 Листопада 2019
6586
І знову ДТП в районі Синяківської. Сьогодні вранці, 15 листопада, по проїжджій частині один за одним їхали два автомобілі: Renault і Фольксваген Пассат. Як повідомила сайту mynizhyn.com начальник сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна
І знову ДТП в районі Синяківської. Сьогодні вранці, 15 листопада, по проїжджій частині один за одним їхали два автомобілі: Renault і Фольксваген Пассат.
Читайте також Травми середньої тяжкості отримав ніжинець на пішохідному переході
Водій швидко загальмував, але водій авто Фольксваген Пассат, що їхав за ним, не встиг цього зробити і допустив зіткнення.
Тілесних ушкоджень ніхто не отримав. Авто зазнали незначних пошкоджень.
Валентина Пильник
![Синяківська, ДТП, авто, пішохід](/image/news/misto/151120191_d3.jpg)
![Синяківська, ДТП, авто, пішохід](/image/news/misto/151120191_d4.jpg)
![Синяківська, ДТП, авто, пішохід](/image/news/misto/151120191_d5.jpg)
![Синяківська, ДТП, авто, пішохід](/image/news/misto/151120191_d6.jpg)