Завантаження ...

"ТЕМП Ніжин" посіла першість Командного Кубку України зі спортивного туризму

Із 29 листопада по 1 грудня в місті Решетилівка Полтавської області пройшли змагання всеукраїнського рівня - командний Кубок України зі спортивного туризму - пішохідний туризм в закритих приміщеннях, повідомляє dsms.cg.gov.ua.

змагання,

Серед 13 команд з 9 регіонів України Чернігівську область представляли дві команди: Чернігівська область - 1 "ТЕМП Ніжин" та Чернігівська область - 2, до складу якої увійшли спортсмени з усієї області. Змагання проходили на двох дистанціях - "Смуга перешкод зв'язок" та командна "Смуга перешкод".

Першого дня ніжинські спортсмени в командному заліку посіли перше місце, а Козубенко Євгеній і Онищенко Сергій на цій дистанції здобули перемогу, Журавльов Владислав і Півень Наталія були третіми.

Збірна області посіла 10 місце, на жаль, жодна зв'язка з чотирьох цієї команди не дійшла до фінішу.

В другий день команда "ТЕМП Ніжин" знову здобула перемогу, а молодші спортсмени були п'ятими.

І в загальному заліку Чернігівська область - 1 "ТЕМП Ніжин" посіла І місце, команда Чернігівська область - 2 посіла дев'яте місце.