Завантаження ...
banner

У фіналі 4 відкритої ліги КВН команда з Ніжина зайняла 1 місце

14 грудня у місті Славутич пройшов фінал 4 відкритої ліги КВН. За суперкубок боролися три команди, а саме: «Дуракам закон не писан» (Ніжин), «Бульвар Торнадо» (Харків), «Рука в синице» (Скадовськ), інформує

ліга КВН, журі, перемога

14 грудня у місті Славутич пройшов фінал 4 відкритої ліги КВН. За суперкубок боролися три команди, а саме: «Дуракам закон не писан» (Ніжин), «Бульвар Торнадо» (Харків), «Рука в синице» (Скадовськ), інформує ndu.edu.ua.

Ведучим заходу був чемпіон Ліги Сміху 5 сезону, учасник команди «Ветерани космічних Військ» Артем Дамніцький. Жюрі конкурсу представляли КВНівець з досвідом Олександр Ізотов, режисер ККК Дмитро Полторін, ведучий інженер ДСП "ЧАЕС" Геннадій Ігнатов, начальник відділу культури Ніна Баришевська і міський голова Юрій Фомічев.

Глядачі отримали відмінний релакс у компанії талановитих гумористів. Але найбільший заряд гумору подарувала команда з Ніжина «Дуракам закон не писан», яка в результаті гри зайняла 1 місце.

Журі відмітило акторську майстерність учасників, цікавий сюжет іх полотна та влучні жарти. Команда дякує за підтримку ректору Ніжинського державного університету імені Миколи Гоголя Олександру Самойленку, друзям команди Євгену Зіничу та Олександру Стрижаку, а також директору Ніжинської фабрики м'яких іграшок "Копиця" Наталії Копиці.

Вітаємо команду із чемпіонством та бажаємо нових досягнень та перемог!

Фото ndu.edu.ua та nizhyn.misto.in.ua
ліга КВН, журі, перемога

ліга КВН, журі, перемога