Завантаження ...
banner

На Чернігівщині затримали озброєну банду

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області трьом членам організованої злочинної групи, яка в подальшому була трансформована в озброєну банду, повідомлено про підозру. За версією слідства,

злочинне угрупування, вогнепальна зброя, вирок суду

За процесуального керівництва прокуратури Чернігівської області трьом членам організованої злочинної групи, яка в подальшому була трансформована в озброєну банду, повідомлено про підозру. 

За версією слідства, зазначені особи, об’єднавшись в єдине злочинне угруповання, викрадали транспортні засоби та цінні речі, які знаходилися у них, а з метою вчинення нападів на окремих осіб та приватні домоволодіння, керівник групи забезпечив її учасників вогнепальною зброєю та боєприпасами.

Так, у серпні 2019 року, озброївшись револьвером системи Нагана, члени банди здійснили розбійний напад на потерпілого, під час якого заволоділи його транспортним засобом та іншим майном. Крім того, слідством встановлені факти готування інших розбійних нападів на території області.

Наразі діяльність членів банди припинено. До підозрюваних застосовані запобіжні заходи у вигляді тримання під вартою.

Довідково: відповідно до ст. 62 Конституції України особа вважається невинуватою у вчиненні злочину і не може бути піддана кримінальному покаранню, доки її вину не буде доведено в законному порядку і встановлено обвинувальним вироком суду.