Завантаження ...
banner

У школах Ніжина оголосили карантин

Сьогодні, 3 лютого, на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянули рішення "Про заходи щодо попередження захворювань гострими респіраторними інфекціями серед населення міста"

карантин, школи

Сьогодні, 3 лютого, на позачерговому засіданні виконавчого комітету розглянули рішення "Про заходи щодо попередження захворювань гострими респіраторними інфекціями серед населення міста". 

На засідання був запрошений представник Ніжинського міськрайонного відділу ДУ "Чернігівський обласний лабораторний центр МОЗ України". Степаненко В. доповів, що на сьогоднішній день загальний епідпоріг (це 24%) не перевищено і сенсу зараз вводити карантин немає. А якщо і вводити то не на 7 днів, а як мінімум на 14. 

карантин, школи


З цього приводу між членами виконавчого комітету виникла певна дискусія. Заступник міського голови Ігор Алєксєєнко зауважив, що чекати, коли захворіє ще більше дітей немає сенсу, адже головне – здоров'я школярів і попередження масової захворюваності.

Начальник управління освіти Станіслав Крапив'янський у свою чергу зазначив, що найбільше дітей захворіло у гімназії №3 і ЗОШ №13. По деяких школах є тенденція до спаду захворюваності, але загальний показник по школам продовжує зростати. Тому Станіслав Миколайович однозначно виступив за введення карантину, аби попередити збільшення захворюваності. 

карантин, школи

Тож вході надання пропозицій члени виконавчого комітету одноголосно прийняли рішення про оголошення карантину у загальноосвітніх та позашкільних навчальних закладах з 4 по 14 лютого. Проте в кінці цього тижня у міськраді прозвітують про епідситуацію і далі вже буде вирішуватись чи відмінити карантин, чи продовжити.

У вищих навчальних закладах і професійно-технічних навчальних закладах керівники будуть самостійно вирішувати, чи вводити карантин.

У дитячих садочках захворюваність на рівні 14%. Карантин у ДНЗ вводити не будуть.

Наталія Нікітіна