Завантаження ...
banner

Чи введуть у Ніжині карантин через коронавірус? Оновлено

Через коронавірус уряд має намір оголосити загальнонаціональний карантин в Україні. На даний момент в Україні зафіксовано лише один підтверджений випадок зараження COVID-19

карантин, коронавірус, школи, дитсадки, університети

Через коронавірус уряд має намір оголосити загальнонаціональний карантин в Україні.
 
На даний момент в Україні зафіксовано лише один підтверджений випадок зараження COVID-19, але ситуація з коронавірусом у світі змушує бути завжди напоготові. Як пишуть ЗМІ, в середу члени уряду мають намір ввести заборону на проведення всіх без винятку масових заходів і карантин у навчальних закладах по всій країні. Це питання чиновники повинні розглянути на засіданні Кабміну.
 
"Відбудеться засідання уряду, на якому буде прийнято рішення про застосування обмежень. Вони будуть стосуватися карантину в навчальних закладах - школах, університетах тощо", - розповів "Інтерфакс-Україна" джерело в уряді.
 
Сьогодні, 11 березня, Кабінет міністрів рішення про запровадження карантину в Україні через коронавірус.
 
Про це повідомила нардеп Вікторія Сюмар в Facebook.
 
Нардеп зазначила, що з 12 березня на три тижні, до 3 квітня, в Україні вводять карантин.
 
Він передбачає:
 
закриття навчальних закладів,
заборону масових зібрань понад 200 осіб,
закриття авіасполучення з деякими країнами.
 
Також буде закрита велика частина КПП. З 219 залишиться 49.

Останнє слово, щодо закриття навчальних закладів - за місцевою владою, яка і прийматиме остаточні рішення.
 
Журналісти mynizhyn.com поцікавились у начальника управління освіти Станіслава Крапив'янського, чи введуть карантин через коронавірус у Ніжині. 
 
"Поки нам ще нічого не відомо. Зараз ми чекаємо відповідне рішення Кабінету Міністрів, далі у Ніжині збереться комісія з надзвичайних ситуацій, а потім рішення про введеня карантину буде приймати виконком. Але ми готові до введення карантину", - зазначив Станіслав Миколайович.