22 Березня 2020
6378
У фейсбук-групах міста Ніжин, Чернігівської обл. почала з'являтись інформація про те, що попри заборону Кабінетом Міністрів України роботи електропотягів, все ж таки з Ніжина до столиці та в зворотньому напрямку курсує електропотяг. Повідомляє atbrovary.org
![електричка, Київ-Ніжин, Укрзалізниця](/image/news/misto/22032020_elektruchka2.jpg)
Потяг працює тільки для працівників «Укрзалізниці» та медичних працівників. Ніби саме в цих установах цим працівникам було видано спеціальні пропуски для цього електропотягу. Навіть оприлюднили графік його руху.
![електричка, Київ-Ніжин, Укрзалізниця](/image/news/misto/22032020_elektruchka6.jpg)
Згідно цього розкладу ця «електричка», рухаючись в бік столиці, зупиняється в Броварах о 06:18 ранку, а рухаючись в бік Ніжина - о 21:31.
Видання «AT BROVARY» перевірили цю інформацію, зв'язались з «Укрзалізницею» і, як виявилось, вона була достовірна наполовину.
![електричка, Київ-Ніжин, Укрзалізниця](/image/news/misto/22032020_elektruchka4.jpg)
Тобто для перевезення електропотягом Київ-Ніжин та Ніжин-Київ працівників медичних установ розпорядження ніхто не давав.