Інформація щодо двох ніжинців у яких підозрювали коронавірус

Таку інформацію сьогодні, 23 березня, на щотижневій оперативній нараді надав генеральний директор КНП "Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького" Олександр Костирко. Нагадаємо, що у Ніжині до інфекційного відділення були доправлені 38-річна жінка


Таку інформацію сьогодні, 23 березня, на щотижневій оперативній нараді надав генеральний директор КНП "Ніжинська центральна міська лікарня ім. М.Галицького" Олександр Костирко.


Нагадаємо, що у Ніжині до інфекційного відділення була доправлена 38-річна жінка з Фрунзівки

Олександр Костирко розповів, що жінка, яка практично тиждень перебуває в інфекційному відділенні, добре себе почуває і виявляє бажання повернутися додому. Вже сьогодні мають зробити дослідження біологічних середовищ, аби підтвердити чи спростувати підозру на коронавірус. Якщо результат буде негативним, вже у вівторок жінку випишуть з лікарні.

Щодо другого випадку підозри на  COVID-19, то чоловік 1982 року народження потрапив до лікарні у цю суботу. Підозру з чоловіка зняли, бо він не контактував з хворими і вже тривалий час знаходився під наглядом лікарів. У чоловіка діагностували ГРВІ, що ускладнилося бронхітом.