Завантаження ...
banner

У масках та з довідками: так возитимуть медиків Ніжина

23 березня міський голова Анатолій Лінник провів нараду з керівниками медичних установ та перевізниками міста. Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко повідомив, що з 24 березня

медики, транспорт, карантин

23 березня міський голова Анатолій Лінник провів нараду з керівниками медичних установ та перевізниками міста.

Генеральний директор КНП «Ніжинської центральної міської лікарні ім. М. Галицького» Олександр Костирко повідомив, що з 24 березня розпочнуть курсувати регулярні спеціальні автобусні рейси, які доставлятимуть медиків на роботу та відвозитимуть їх по завершенні зміни.

Читайте по темі Ніжином курсуватимуть автобуси для медпрацівників

На одязі медпрацівників, а саме на руці, повинні бути жовті позначки. Також при собі потрібно мати довідку про статус медичного працівника. Перевезення здійснюватиметься відповідно з карантинними обмеженнями – не більше 10 осіб в салоні, масковий режим без виключень.

Транспорт проходитиме відповідну дезінфекцію, водії матимуть засоби індивідуального захисту.

Олександр Михайлович зазначив, що здійснюватиметься підвіз медперсоналу стратегічних відділень: інфекційного, терапевтичного, реанімаційного та лор-відділення. Медичні працівники, які проживають в радіусі 15-20 хвилин пішого ходу, добиратимуться самі. А працівників, які проживають за межами міста буде доставляти на робоче місце та додому транспорт медичного закладу.

Міський голова зазначив, що перевезення медичного персоналу буде безкоштовним.

Фінансування перевезень забезпечується коштами закладу, за потреби додаткових коштів, включатиметься і міський бюджет.

Велике прохання до всіх громадян! Ці перевезення організовані виключно для медичного персоналу. Не намагайтеся скористатися послугами спеціальних автобусних рейсів, не створюйте прецедентів і не затримуйте рух транспортного засобу.

Графік руху спеціальних рейсів по маршрутах: «Заводська» (вул. Прилуцька) – міськлікарня; вул. Кунашівська («Мигалівка») – міськлікарня; вул. Челюскіна («Фрунзівка») – міськлікарня.

Також під час наради порушувалось питання щодо організації роботи медичних закладів в цілодобовому режимі у разі загострення нагальної ситуації.

За матеріалами nizhynrada