Завантаження ...
banner

Хто формував списки людей, які безкоштовно отримають у Ніжині продуктові набори?

Заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко надав роз’яснення щодо продуктів, які будуть реалізовуватися через мережу супермаркетів АТБ. Ініціатива розповсюдження таких продуктових наборів

продуктові набори, списки, АТБ

Заступник  міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Ігор Алєксєєнко надав роз’яснення щодо продуктів, які будуть реалізовуватися через мережу супермаркетів АТБ. 


Ініціатива розповсюдження таких продуктових наборів і формування списків належить не Ніжинській міській раді, а обласному Департаменту соціального захисту населення. Саме цей департамент і формував списки.

До формування продуктових наборів ніякого стосунку міська рада також не має. Міська рада 
організовує тільки адресну доставку даного продуктового пакунку через територіальний центр . 

7 квітня працівниками територіального центру буде доставлена перша партія продовольчих наборів (близько 90- наборів) ніжинцям. Ігор Володимирович зазначив, що матеріальна допомогу від міської влади надається через міську цільову програму «Турбота». Матеріальна комісія працює. На останньому засіданні матеріальної комісії було виділено на невідкладну допомогу людям, які потребують гемодіалізу у розмірі 2 тис.грн. кожному. Зазначив, що із міського бюджету виділено вже 168 тис. грн. сім’ям загиблим учасників АТО, і в цьому місяці буде виплачено ще 540 тис.грн. на реабілітацію учасників АТО. Матеріальна допомога за рахунок міського бюджету не припиняється.

Ігор Алєксєєнко зауважив, що ведеться соціальний супровід сімей дистанційно, які потребують посиленої уваги з боку міської влади. За останні 10 днів охоплено: 148 сімей, які потрапили в складні життєві обставини, 229 – багатодітних родин, 13- прийомних сімей, 74 опікунські родини, в яких виховуються 1805 дітей. Також проводиться робота у разі виявлення насилля в сім’ї .