У центрі Ніжина з'явиться ще одна громадська вбиральня

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 9 квітня, на засіданні виконавчого комітету. Повідомляє mynizhyn.com. Нагадаємо, що у Ніжині працює одна громадська вбиральня на вулиці Яворського, 3. Раніше ми писали: У скільки Ніжину


Фото ілюстративне і точно не відтворює зовнішній вигляд санвузла

Відповідне рішення прийняли сьогодні, 9 квітня, на засіданні виконавчого комітету. Повідомляє mynizhyn.com.

Нагадаємо, що у Ніжині працює одна громадська вбиральня на вулиці Яворського, 3. Раніше ми писали: У скільки Ніжину обходиться утримання єдиної на все місто громадської вбиральні? 

Сесія міської ради виділила 150 тис. грн. для придбання санітарного блоку-контейнера (туалету). На виконавчому комітеті затверджували схему розміщення, відповідно до якої санітарний блок-контейнер розмістять між будівлями Виконавчого комітету Ніжинської міської ради і музеєм. Там вже є підведені відповідні комунікації. Схема подана нижче. Договір з виробником заключений, санітарний блок виготовляється і десь через три тижні буде доставлений у Ніжин.

Як зазначив міський голова Анатолій Лінник, цей санітарний блок-контейнер буде такого ж типу як на Хрещатику у Києві. У Ніжині запланували встановити два таких санвузла. Другий планують розмістити ближче до центрального ринку.

Утримувати санітарний блок-контейнер буде КП "ВУКГ".


Туалети подібного типу на Хрещатику в Києві