Завантаження ...
banner

Чи порушували ніжинці правила карантину?

Від понеділка на території міста щоденно працює 6 патрулів, 2 з яких піші та 4 на службових авто. 3 наряди створені додатково, саме з метою профілактики порушень заборон кабміну. Протягом тижня складено два адміністративні

поліція, карантин, порушення

Від понеділка на території міста щоденно працює 6 патрулів, 2 з яких піші та 4 на службових авто. 3 наряди створені додатково, саме з метою профілактики порушень заборон кабміну. Протягом тижня складено два адміністративні протоколи за ст. 44-3 КУпАП, які вже направлені до суду для розгляду та прийняття рішення. Скажу лише, що обидва вони відносно продавців господарчих магазинів, які продали товари, що не дозволені для продажу в умовах карантину, відповідно до постанови КМУ №211.

Про це на щотижневій оперативній нараді розповіла начальниця Сектору моніторингу Ніжинського відділу поліції Інна Музиченко.

Громадяни, які перебувають на самоізоляції, а це близько 70 осіб на території м. Ніжина, заборони встановлені для них не порушували. Щоденно перевірялися поліцейськими за місцем проживання та були вдома.

Як маємо можливість бачити щодня, кількість людей на вулицях не збільшується. Громадяни користуються захисними масками навіть просто йдучи по тротуару, не кажучи вже про магазини чи інші громадські місця. У чергах, переважно, дотримуються встановленої дистанції. Адміністраціями закладів що працюють, вживаються належні заходи для організації роботи в умовах карантину.
 
Поліція вдячна громадянам за виявлену свідомість.